سایت دانلود بازی اندروید - سایت دانلود بازی های مود شده - سایت دانلود بازی های کامپیوتر: مرکز دانلود

مرکز دانلود

سایت دانلود بازی اندروید - سایت دانلود بازی های مود شده - سایت دانلود بازی های کامپیوتر

دانلود بازی Switchblade 

دیدگاه من مرکز دانلود فوریه 10, 2022

دانلود بازی Switchblade برای کامپیوتر و لپ تاپ رایگان با لینک مستقیم | مرکز دانلود Switchblade برای PC های ضعیف کم حجم با Ram و CPU پایین

هاووک در دنیای سایبری Thraxx بازگشته است. پس از 10000 سال صلح، Fireblade، منبع قدرت Bladeknights باستانی، شکسته شده است. شب سرخ شد و مردم Undercity زیر هجوم آفریده های کابوس وار هاوک افتادند.

کمک، Bladeknights در کنار مردم خود مردند. فقط یکی از سفارش آنها زنده مانده است. شما نقش هیرو، آخرین Bladeknights را بازی می‌کنید، یک جنگجوی با فناوری پیشرفته که مجهز به خیانتکاری، حیله گری و یک بازوی سایبری قدرتمند قابل برنامه‌ریزی مجدد است. شما باید وارد Undercity شوید و 16 قطعه از Fireblade شکسته شده را دوباره جمع کنید.

فقط در این صورت است که می‌توانید هاووک را بگیرید و میانگین مرگ او را بگیرید مردم شما هدف بازی: شما باید Hiro، Bladeknight را از طریق هزارتوی Undercity راهنمایی کنید تا 16 قطعه از Fireblade شکسته شده را بازیابی کند. هنگامی که تمام 16 قطعه را جمع آوری کردید، باید از آن برای شکست دادن هاووک، پایان دادن به حکومت وحشت او و انتقام از مردم خود استفاده کنید. این یک اسکرول جانبی beat’em up platformer با کمی ژانر مترویدوانیا روی آن است!

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی

OSWindows 7, Windows 8, Windows 10
ProcessorPentium 4, Athlon 64 or later
Memory512 MB RAM
GraphicsAthlon 64 or later
DirectXVersion 6
Storage200 MB available space

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

w t