سایت دانلود بازی اندروید - سایت دانلود بازی های مود شده - سایت دانلود بازی های کامپیوتر: مرکز دانلود

مرکز دانلود

سایت دانلود بازی اندروید - سایت دانلود بازی های مود شده - سایت دانلود بازی های کامپیوتر

دانلود بازی Sunless Sea Zubmariner

دیدگاه من مرکز دانلود فوریه 10, 2022

دانلود بازی Sunless Sea Zubmariner برای کامپیوتر و لپ تاپ رایگان با لینک مستقیم | مرکز دانلود - دانلود بازی Sunless Sea Zubmariner برای PC

عقلت را از دست بده خدمه خود را بخور کاپیتان یک کشتی بخار ویکتوریایی در دریای وسیع زیرزمینی! اگر خرچنگ‌های غول‌پیکر، کوه‌های یخ حساس و دسته‌ای از خفاش‌ها شما را نفهمید، جنون و آدم‌خواری مطمئناً به شما کمک خواهند کرد. اما آن اقیانوس سیاه پیر به صدا در می آید، و غنیمتی برای روح های شجاعی وجود دارد که جرأت می کنند او را کشتی بگیرند. افسران منحصربه‌فردی مانند دکتر جن زده و توپ‌دار غیرقابل تحمل را استخدام کنید. هر کدام داستانی برای گفتن دارند، اگر بتوانید آن را از آنها بیرون بکشید. اما زمان زیادی را در دریای وسیع و تاریک بگذرانید و خدمه شما ترسیده و در نهایت عقل خود را از دست خواهند داد. برای کاپیتان خود در دنیایی عمیق و قانع کننده مملو از داستان ها و رازها زندگی کنید. استخوان های پدرت را پیدا کن سرنوشت لندن را تعیین کنید. با خدایان دریاهای عمیق مخالفت کنید.

کاپیتان شما خواهد مرد

انتقال منابع از نسلی به نسل دیگر یک خانه خانوادگی و انبوهی از میراث به دست آورید. میراثی از زائرانی بسازید که در دریا شجاعت کردند و شکست خوردند – یا گهگاه پیروز شدند.

امکانات بازی

 • هنر زیبا و با دست – قلعه‌هایی از یخ درخشان، زندان‌هایی که روی بالشتک‌های زنبق قرار گرفته‌اند، فانوس‌های دریایی پوشیده از مه و DAWN MACHINE.
 • نبرد بی‌درنگ با کشتی‌ها و جانوران زی، خدمه‌های عنکبوتی و کوه‌های یخی حساس.
 • جاه طلبی زندگی خود را کامل کنید: ثروت، شهرت یا جستجوی استخوان های پدرتان، تا زمانی که راضی نشده اید آرام نگیرید.
 • کشتی بخار خود را با موتورهای قدرتمند، توپ ها و تفنگ های اژدر بادی ارتقا دهید. (یا یک کشتی بزرگتر و بهتر بخرید.)
 • طلسم کشتی را انتخاب کنید: فرت کماتوز، ماگ بدبخت، کاکادو Elegiac، و موارد دیگر!
 • تجارت یا قاچاق ابریشم و روح، شراب قارچ و عسل توهم زا.

زوبمارینر

Zubmariner گسترش به دریای Sunless است. عمیق‌تر، تاریک‌تر و شگفت‌انگیزتر از هر چیزی که قبلاً دیده‌اید، به‌عنوان DLC برای رایانه‌های شخصی و به عنوان بخشی از Sunless Sea: Zubmariner Edition برای کنسول در دسترس است.
تمام قدرت های Neath موافقند: هیچ نتیجه ای در زیر Zee وجود ندارد. آنها دروغ می گویند. شنیده‌اید که ثروت‌هایی می‌توان توسط کسانی به دست آورد که آنقدر شجاع هستند – یا به اندازه کافی گرسنه هستند – که جرات اعماق را داشته باشند.
جوامع ناهنجار را که در تاریکی شکوفا می شوند، آشفته کنید. از خرابکاران سرپیچی کنید یک Drownie را اغوا کنید. آداب و رسوم غیربریتانیایی این مکان های سرد و بی آبرو را بپذیرید یا آن را محکوم کنید.
حتما میمیری آیا کاپیتان بعدی شما شیرجه خواهد زد؟

امکانات

 • کشتی خود را به یک زوبمارین تبدیل کنید و در هر جایی در آب های آزاد شیرجه بزنید تا شهرهای جدید، جانوران زیبا و محیط هایی را کشف کنید تا خدمه خود را وحشت زده کنید و گرسنگی خود را از بین ببرید.
 • 11 پورت جدید زیرزمینی، که هر کدام داستان ها و فرصت های خاص خود را برای تجاوزگر متخلف دارند. از داهوت، شهر لذت های غرق شده دیدن کنید. Brave Wrack، جایی که یک پادشاه عادل بر نابخشودنی ها حکومت می کند. Anthe را کاوش کنید و زبان، کبد و طحال خود را تیز کنید.
 • با دشمنان جدیدی روبرو می شوید، از Wreckship حیله گر گرفته تا Constant Companion.
 • گنجینه هایی را که zee ادعا کرده است کشف کنید. خرابه های باستانی را کاوش کنید، از علف های هرز متخاصم اجتناب کنید، بمب ناشناخته منفجر نشده را کشف کنید.
 • جاودانگی را در یک جاه طلبی جدید جستجو کنید! هفت نفر علیه ندا را که زمانی به زندگی ابدی دسترسی داشتند، دنبال کنید. آیا می توانید در جایی که آنها شکست خوردند موفق شوید؟

سلامت عقل کمیاب تر است. مرگ نزدیک تر است ما به شما هشدار دادیم متخلف تو نباید می آمدی. Sunless Sea در سال 2013 شروع شد و در سال 2015 پس از یک دوره دسترسی اولیه به Steam آمد. امتیاز Essential را از Eurogamer دریافت کرده است و بیش از نیم میلیون نسخه تنها در Steam فروخته است. این بازی توسط New Yorker، Onion AV Club، Vice، Kotaku، PCGamesN، The Mirror، Forbes، Develop Online و Killscreen در میان بهترین بازی های سال 2015 قرار گرفت.

OSWindows XP or later
Processor2Ghz or better
Memory2 GB RAM
Graphics1280×768 minimum resolution,
DirectXVersion 9.0c
Storage1 GB available space

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

w t