سایت دانلود بازی اندروید - سایت دانلود بازی های مود شده - سایت دانلود بازی های کامپیوتر: مرکز دانلود

مرکز دانلود

سایت دانلود بازی اندروید - سایت دانلود بازی های مود شده - سایت دانلود بازی های کامپیوتر

دانلود بازی Pronty Fishy Adventure

دیدگاه من مرکز دانلود فوریه 10, 2022

دانلود بازی Pronty Fishy Adventure برای کامپیوتر و لپ تاپ با لینک مستقیم، Pronty Fishy Adventure رایگان برای PC و لپ تاپ با لینک مستقیم

Pronty: Fishy Adventure این هفته در Steam راه اندازی شد. این مجموعه Metroidvania در زیر آب است، که به لطف Aquaria یک مفهوم کاملا آشنا برای خبره های بازی های مستقل خواهد بود. اما ویژگی برجسته Pronty اسلحه آن است، نوعی شمشیر ماهی سایبورگ که ذهن خود را دارد و به مبارزات بازی یک قلاب بسیار سرگرم کننده می دهد. شما به عنوان Pronty بازی می کنید، یک ماهی کوچک انسان نما که به عنوان مدافع یک شهر زیردریایی افتاده تعیین شده است. موجودات اطراف آن شهر به دلیل آلودگی جهش یافته اند، و – این یک مترویدوانیا است – شما باید آب های اطراف را کاوش کنید، با هیولاها مبارزه کنید و معماها را حل کنید تا قفل توانایی های جدیدی را باز کنید که دسترسی به مناطق جدید را باز می کند.

نیزه شما به هر کجا که کلیک کنید حمله می کند و می توانید دکمه ماوس خود را برای حمله به دشمنان له کنید. اما Pronty در حین هدایت نیزه به آرامی حرکت می‌کند، و شما همچنان باید از حملات طفره بروید – بنابراین اساساً، شما همزمان دو شخصیت را کنترل می‌کنید. در نهایت شما توانایی هایی مانند خط تیره ای را دریافت خواهید کرد که دشمنان را برای آسیب اضافی ناشی از حملات نیزه مشخص می کند و شما را مجبور می کند در کنسرت های سخت تر خود و سلاح خود را کنترل کنید.

ساعت افتتاحیه Pronty بسیار کند است، با حجم زیادی از نمایش و دیالوگ باید اجرا شود، اما قدرت مبارزه من را علاقه مند می کند تا ببینم به کجا می رود. یک نسخه آزمایشی رایگان در Steam وجود دارد. Pronty با Bront the Javelin همکاری می کند تا دنیای بازی را کشف کند. بازیکنانی که  Pronty: Fishy Adventure  را روی سوییچ انتخاب می‌کنند، از انواع توانایی‌ها و قدرت‌های قابل ارتقا برای کشف صدها سطح بازی استفاده می‌کنند، همگی در حالی که از Bront در انواع روش‌های خلاقانه برای حل معماها، عبور از دنیای بازی و مبارزه با جهش‌یافته زیر آب استفاده می‌کنند. دشمنان با سیزده باس نبرد و بیش از چهل نوع دشمن، منتظر یک ماجراجویی خطرناک و مهیب برای Pronty و Bront باشید.

آیا علاقه مند هستید که  Pronty: Fishy Adventure  را روی سوئیچ امتحان کنید؟ نظر شما در مورد تریلر و پیش فرض بازی چیست؟ آیا از چیز کمی که از تنظیمات و گیم پلی بازی دیده ایم لذت می برید؟ من شخصاً تا اینجا ظاهر را دوست دارم. اگر گیم پلی بازی به همان اندازه ای که به نظر می رسد روان است، این می تواند یکی از مواردی باشد که باید تماشا کنید. نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

OSWindows 7, 8, 10, 11
ProcessorIntel Core i3
Memory4 GB RAM
GraphicsNvidia GTX 920 | AMD R7 370
DirectXVersion 11
Storage5 GB available space

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

w t