مرکز دانلود

مرکز دانلود بازی ایران - دانلود بازی نسخه اصلی و مود شده

دانلود بازی Opus Magnum

دیدگاه من مرکز دانلود فوریه 10, 2022

دانلود بازی Opus Magnum برای کامپیوتر و لپ تاپ رایگان با لینک مستقیم، دانلود رایگان Opus Magnum برای کامپیوتر ضعیف و قدیمی با لینک مستقیم

اغراق نیست اگر بگوییم بدون مهندسی کیمیا، تمدن وجود نداشت. آناتائوس وایا که به عنوان آینده‌دارترین کیمیاگر نسل خود شناخته می‌شود، به تازگی سمتی را به عنوان رئیس کیمیاگر خانه ون تاسن، قدیمی‌ترین و ثروتمندترین خانه‌های باستانی شهر، پذیرفته است. اما خطراتی در پشت نمای مجلل خانواده نهفته است و کیمیاگری به تنهایی نمی تواند همه مشکلات را حل کند.

Opus Magnum جدیدترین بازی پازلی باز از Zachtronics، سازندگان SpaceChem، Infinifactory، TIS-100 و SHENZHEN I/O است. بر ماشین آلات پیچیده و فیزیکی موتور تبدیل – پیشرفته ترین ابزار مهندس کیمیاگری – تسلط داشته باشید و از آن برای ایجاد داروهای حیاتی، سنگ های قیمتی، سلاح های مرگبار و موارد دیگر استفاده کنید.

ماشین آلات طراحی– طراحی و ساخت ماشین‌هایی که فرآیندهای کیمیاگری را با استفاده از اجزای مختلف از جمله بازوهای قابل برنامه‌ریزی، مسیرهای قابل تنظیم، و دستگاه‌های باطنی بیشتری مانند چرخ ون برلو و Glyph of Animismus انجام می‌دهند.

پازل های باز – با دوستان خود و جهان رقابت کنید تا ساده ترین، سریع ترین و فشرده ترین راه حل ها را برای چالش های بازی بسازید. GIF های متحرک از طرح های زیبای خود را برای نشان دادن آنها صادر کنید.

داستان غنی – دسیسه ها و توطئه های تاریک در اطراف خانه های باستانی شهر می چرخد. کیمیاگران، که قدرت ایجاد تقریباً هر چیزی را که علم شناخته شده است، دارند، بسیار مورد جستجو و بسیار خطرناک هستند.

مینی بازی Solitaire– مهندسی کیمیاگری تمرکز و تمرکز دارد. با باغ سیگمار، یک بازی یک نفره اصلی مبتنی بر کیمیاگری، کمی استراحت کنید. هر بازی قابل برد است، اما همه بازی ها برنده نمی شوند…

OSVista / 7 / 8 / 10
Processor2.0 GHz
Memory4 GB RAM
Graphics1366 x 768
DirectXVersion 11
Storage600 MB available space

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

w t