سایت دانلود بازی اندروید - سایت دانلود بازی های مود شده - سایت دانلود بازی های کامپیوتر: مرکز دانلود

مرکز دانلود

سایت دانلود بازی اندروید - سایت دانلود بازی های مود شده - سایت دانلود بازی های کامپیوتر

دانلود بازی Going Medieval

دیدگاه من مرکز دانلود فوریه 10, 2022

دانلود بازی Going Medieval برای کامپیوتر و لپ تاپ رایگان با لینک مستقیم | مرکز دانلود - دانلود Going Medieval برای PC و سیستم های ضعیف

ادعای خود را در سیم کارت این ساختمان مستعمره مطرح کنید و از عصر آشفته قرون وسطی جان سالم به در ببرید. یک قلعه چند طبقه در زمینی که توسط بیابان بازپس گرفته شده است بسازید، در برابر حملات دفاع کنید و روستاییان خود را خوشحال نگه دارید زیرا زندگی آنها توسط دنیای اطرافشان شکل می گیرد.

این یک بازی دسترسی زودهنگام است

بازی های Early Access هنوز در دست توسعه هستند و ممکن است در طول زمان تغییرات قابل توجهی داشته باشند. در نتیجه ممکن است در حین انجام این بازی با مشکلات پیش بینی نشده یا عناصر گیم پلی کاملا جدید مواجه شوید. می‌توانید هم‌اکنون بازی کنید تا بازی را در حین ساخت تجربه کنید یا صبر کنید تا تجربه کامل‌تری ارائه کند.

ادعای خود را به خطر بیندازید

در دنیای Going Medieval، جامعه عصر تاریک به زانو در آمده است. در پایان قرن چهاردهم، 95 درصد از جمعیت جهان به دلیل طاعون شایع از بین رفته اند.در نهایت، بازماندگان از خاکستر جامعه بیرون می آیند، و اکنون این شما هستید که به آنها کمک کنید در یک سرزمین خطرناک جدید که توسط طبیعت بازپس گرفته شده است، مستقر شوند. برای مردم خود خانه بسازید، به شکل دادن به زندگی آنها کمک کنید و از آنها در برابر حیوانات، بربرها و سایر خطرات در عصر بی قانونی پس از فاجعه محافظت کنید.

قلعه خود را بسازید

سکونتگاه خود را از یک کلبه چوبی کوچک به یک قلعه سنگی عظیم طراحی، بسازید و گسترش دهید. با استفاده از ابزارهای سه بعدی زمین، می توانید دژی عالی، از غارهای پیچ در پیچ زیرزمینی گرفته تا قلعه های چندطبقه گسترده ایجاد کنید.

از مستعمره خود دفاع کنید

این دنیای جدید خشن مملو از تهدیدات خارجی است، اما شما می توانید با ایجاد تله های دفاعی و تله های غیرقابل نفوذ به مستعمره نشینان خود دست برتر را در نبرد بدهید. تحقیقات، ساخت و تجهیز سلاح ها و تجهیزات به گونه ای که آنها بتوانند در برابر امواج بی امان مهاجمان مبارزه کنند.

از روستاییان خود محافظت کنید

مستعمره نشینان شما چیزی بیش از حمله های ساده برای مقابله با آنها دارند. آنها نیاز به محافظت در برابر گرسنگی و عناصر دارند، بنابراین تهیه منابع و ساخت سرپناه برای تغذیه و گرم نگه داشتن آنها ضروری است. حالات عاطفی روستاییان خود را حفظ کنید، زیرا در صورت برآورده نشدن نیازها و خواسته های آنها، روحیه آنها تحت تأثیر قرار می گیرد.

داستان خود را شکل دهید

با کمک به غریبه ها در موقعیت های خطرناک یا با پذیرش مسافران همفکر، جمعیت محل سکونت خود را افزایش دهید. روستاییان شما دارای تاریخچه و برنامه های شخصی هستند و می توانید با مشاهده رفتار و روابط آنها با دیگران با آنها آشنا شوید.کمتر نشان دادن

OSWindows 7 64-bit
ProcessorAMD or Intel, 3.3 GHz (AMD FX 8300, Intel i5 3000)
Memory8 GB RAM
GraphicsAMD/NVIDIA dedicated GPU
DirectXVersion 11
Storage1 GB available space

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

w t