مرکز دانلود

مرکز دانلود بازی ایران - دانلود بازی نسخه اصلی و مود شده

دانلود بازی minecraft نسخه bedrock edition

دانلود بازی Family island با پول بی نهایت هک شده - دانلود بازی فامیلی ایسلند مود شده

دانلود بازی Minecraft

بازی Minecraft از زمان انتشار خود در سال 2011، طوفانی را به خود جلب کرده است. بیش از 112 میلیون نسخه فروخته شده است که آن را به یکی از پرفروش ترین بازی های ویدئویی در تمام دوران تبدیل کرده است. این بازی ساده و در عین حال اعتیادآور است و تقریباً بر روی هر پلتفرمی، از رایانه های شخصی گرفته تا تلفن های هوشمند قابل بازی است.

Minecraft یک بازی sandbox است که به بازیکنان اجازه می دهد دنیای خود را کشف، بسازند و بسازند. هیچ هدف یا هدف مشخصی وجود ندارد، بنابراین بازیکنان می توانند هر طور که می خواهند بازی کنند. این بازی به دلیل خلاقیت و ارزش تکرار بی پایان آن مورد تحسین قرار گرفته است. چه یک دامپزشک باتجربه Minecraft باشید و چه تازه شروع کرده اید، در این بازی کلاسیک چیزی برای همه وجود دارد. پس کلنگ خود را بردارید و استخراج کنید!

دانلود بازی Minecraft برای اندروید نسخه جدید | بازی ماینکرافت هک شده برای اندروید

کاردستی، ماینینگ و ساخت و ساز تنها تعدادی از کارهایی است که می توانید در Minecraft انجام دهید. بازی در یک دنیای سه بعدی بلوک و رویه ای با امکانات بی نهایت جریان دارد. می‌توانید خودتان یا با دوستانتان کاوش کنید، و همیشه چیز جدیدی برای کشف وجود دارد. چه به دنبال یک منبع خلاق باشید و چه فقط راهی برای استراحت، Minecraft بازی عالی برای شماست.

جدول اطلاعات بازی Minecraft

آخرین آپدیتچهارشنبه 20 بهمن 1400
رده سنی12+ سال
منبعمرکز دانلود
اندروید مورد نیازاندروید 4.1 و بالاتر
گوگل پلیGoogle Play
w t