مرکز دانلود

مرکز دانلود بازی ایران - دانلود بازی نسخه اصلی و مود شده

دانلود بازی hill climb racing 2 هک شده برای کامپیوتر

دانلود بازی Hill climb racing با پول بی نهایت هک شده برای اندروید - دانلود هیل کلایمب مود

دانلود بازی Hill Climb Racing 2

بازی Hill Climb Racing 2 یک بازی مسابقه ای دو بعدی است که توسط شرکت Fingersoft ساخته و منتشر شده است. این بازی در تاریخ 28 نوامبر 2016 برای iOS و اندروید منتشر شد. هدف از این بازی تکمیل سطوح مختلف با رانندگی در سربالایی و اجتناب از موانع است. بازیکن می تواند وسیله نقلیه خود را با جمع آوری سکه هایی که در سطوح پراکنده شده اند ارتقا دهد.

دانلود بازی Hill climb racing 2 با پول بی نهایت هک شده اندروید – هیل کلایمب 2 مود

Hill Climb Racing 2 یک بازی اعتیاد آور و چالش برانگیز است که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. اگر به دنبال یک بازی مسابقه‌ای جدید برای بازی هستید، Hill Climb Racing 2 قطعا ارزش دیدن دارد.

  1. عاقبت مورد انتظار برای بازی موبایل محبوب Hill Climb Racing بالاخره رسید! Hill Climb Racing 2 دارای تمام سطوح جدید، وسایل نقلیه و چالش‌ها است تا ساعت‌ها شما را سرگرم کند.
  2. گیم پلی مبتنی بر فیزیک مانند همیشه اعتیاد آور است و با عنصر اضافه شده مسابقه چند نفره، همیشه کسی برای رقابت وجود دارد.
  3. چه یک کهنه سرباز با تجربه در مسابقات کوه نوردی باشید و چه تازه شروع به کار کرده اید، در این بازی سرگرم کننده و چالش برانگیز چیزی برای همه وجود دارد. پس برای چی منتظری؟ اکنون Hill Climb Racing 2 را دانلود کنید و موتور خود را روشن کنید!

جدول اطلاعات بازی Hill Climb Racing

آخرین آپدیتچهارشنبه 20 بهمن 1400
رده سنی12+ سال
منبعمرکز دانلود
اندروید مورد نیازاندروید 4.1 و بالاتر
گوگل پلیGoogle Play
w t