مرکز دانلود

مرکز دانلود بازی ایران - دانلود بازی نسخه اصلی و مود شده

دانلود بازی counter strike 1.6 دوبله فارسی برای اندروید

دانلود بازی Critical Strike

اگر از طرفداران بازی های تیراندازی اول شخص هستید، Critical Strike را دوست خواهید داشت. این بازی همه چیز در مورد اکشن سریع و درگیری های شدید است. برای موفقیت باید سریع روی پاهای خود حرکت کنید و رفلکس های تیز داشته باشید. با انواع نقشه ها و حالت های بازی، همیشه چیز جدیدی برای سرگرم کردن شما وجود دارد. بنابراین دوستان خود را بگیرید و همین امروز وارد عمل شوید!

دانلود رایگان بازی Critical Strike با لینک مستقیم از مرکز دانلود بازی ایران

این یک واقعیت شناخته شده است که بازی های تیراندازی اول شخص از محبوب ترین بازی های موجود در بازار هستند. برای بسیاری از بازیکنان، فقط چیزی در مورد اکشن بودن وجود دارد که این بازی ها را بسیار اعتیاد آور می کند. و در حالی که تعداد زیادی شوتر اول شخص عالی برای انتخاب وجود دارد، یکی از بازی هایی که به نظر می رسد همیشه برجسته است، Critical Strike است.

دانلود بازی Critical Strike برای اندروید نسخه جدید و قدیمی – بازی کانتر استریک اندروید

Critical Strike یک تیرانداز سریع و چندنفره است که بیش از یک دهه است که وجود دارد. در بازی، بازیکنان باید برای تکمیل اهداف و نابود کردن تیم های دشمن با یکدیگر همکاری کنند. چیزی که Critical Strike را از سایر بازی های تیراندازی اول شخص متمایز می کند، تمرکز آن بر کار تیمی و استراتژی است. بازیکنان اگر می خواهند در بازی موفق شوند باید با هم ارتباط برقرار کنند و با هم کار کنند. چه یک کهنه سرباز با تجربه باشید یا یک بازیکن برای اولین بار، Critical Strike یک بازی عالی برای پرش است.

جدول اطلاعات بازی Critical Strike

آخرین آپدیتچهارشنبه 1 مهر 1401
رده سنی12+ سال
منبعمرکز دانلود
اندروید مورد نیازاندروید 5 و بالاتر
گوگل پلیگوگل پلی
w t