مرکز دانلود

مرکز دانلود بازی ایران - دانلود بازی نسخه اصلی و مود شده

دانلود بازی castle crush با پول بی نهایت بدون دیتا

دانلود بازی Castle crush

RPG؟ RTS Castle Crush یک بازی استراتژیک منحصر به فرد است. هیولاهای افسانه ای عرصه جادویی دوئل حماسی چند نفره / PvP. تاکتیک های خود را انتخاب کنید، روی تخته بپرید و در بهترین بازی کارت و استراتژی با مخالفان خود مبارزه کنید! دوئل بازیکنان از سراسر جهان در این بازی سرگرم کننده استراتژی زمان واقعی! 40+ نیرو و طلسم را جمع آوری و ارتقا دهید: از Dryad دوست داشتنی تا Dragon فوق العاده! اکنون به صورت رایگان بازی کنید!

استراتژی خود را انتخاب کنید و ارتش خود را به پیروزی در نبرد حماسی هدایت کنید! یک عرشه قوی بسازید و قلعه دشمن خود را با استقرار نیروهای خود در هم بشکنید! کسب غنائم و صعود به رتبه بندی جهانی! با قبیله های دشمن درگیر شوید و از ارتش خود دفاع کنید! سینه های خود را باز کنید تا جنگجویان، هیولاها و طلسم های قدرتمند جدید را کشف و باز کنید! آیا یکی از کارت های افسانه ای جادویی را دریافت خواهید کرد؟ استراتژی خود را مشخص کنید و جنگجویان خود را با دقت انتخاب کنید. کمانداران برای کشتن از راه دور؟ رویال گولم برای شکستن خط دفاعی؟ یا یک طلسم شفا برای تقویت نیروهای خود؟

تصمیم شما تفاوت بین پیروزی و شکست را ایجاد می کند!

+ درگیری با سایر بازیکنان در دوئل ها و نبردهای حماسی
+ جمع آوری نیروها و هیولاهای قدرتمند جدید
+ نابود کردن قلعه های حریف برای باز کردن کارت های جدید
+ در سطوح مختلف تا اوج پیشرفت کنید
+ تاکتیک ها و استراتژی های مختلف نبرد را یاد بگیرید و قهرمان نهایی شوید
+ کارت های روزانه رایگان
+ سینه های جادویی حماسی را باز کنید
+ جوایز کسب کنید
+ به قبیله های افسانه ای بپیوندید
+ مکانیک های سرگرم کننده و بصری
+ نبرد حماسی در زمان واقعی بازی ها
+ دوئل به صورت رایگان

وارد میدان شوید و در دوئل های حماسی با سایر بازیکنان درگیر شوید! مبارزه ممکن است سخت باشد، استراتژی خود را برای برنده شدن در این بازی نبرد PvP آماده کنید! یک بازی استراتژی چند نفره عالی! اکنون به این بازی نبرد حماسی بپیوندید و از درگیری با دشمنان خود لذت ببرید! به صورت آنلاین با دوستان خود دوئل کنید و یکی از اربابان نبردهای موبایل باشید! به یاد داشته باشید: RPG؟ RTS Castle Crush یک بازی استراتژیک منحصر به فرد است. هیولاهای افسانه ای عرصه جادویی دوئل حماسی چند نفره / PvP. تاکتیک های خود را انتخاب کنید، روی تخته بپرید و در بهترین بازی کارت و استراتژی با مخالفان خود مبارزه کنید!سقوط – فروپاشی

جدول اطلاعات بازی Castle crush

آخرین آپدیتچهارشنبه 20 بهمن 1400
رده سنی12+ سال
منبعمرکز دانلود
اندروید مورد نیازاندروید 4.1 و بالاتر
قیمت در گوگل پلیرایگان
w t