مرکز دانلود

مرکز دانلود بازی ایران - دانلود بازی نسخه اصلی و مود شده

دانلود بازی among us با پول بی نهایت

دانلود بازی Among us برای اندروید هک شده - دانلود بازی امانگ اس مود بی نهایت اندروید

دانلود بازی Among Us

اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده جدید برای بازی با دوستان خود هستید، به جز Among Us نگاه نکنید. این بازی چند نفره آنلاین طوفانی به اینترنت وارد کرده است و دلیل خوبی هم دارد. یادگیری آن آسان است اما تسلط بر آن دشوار است، و این بهترین راه برای گذراندن یک شب با دوستانتان است. بهترین از همه، دانلود کاملا رایگان است. پس برای چی منتظری؟ امروز در میان ما باشید!

دانلود بازی Among us برای اندروید هک شده – دانلود بازی امانگ اس مود بی نهایت اندروید

یک بازی جدید در میان ما آغاز شده است و این یکی از بازی هایی است که بسیاری برای بازی کردن آن هیجان زده هستند. این بازی Among Us نام دارد و یک بازی چند نفره است که بازیکنان را در یک مسابقه تا پایان در برابر یکدیگر قرار می دهد. هدف بازی این است که اولین کسی باشید که همه کارها را انجام می دهد، اما یک نکته وجود دارد. بازیکنان همچنین باید از گرفتار شدن توسط فریبکاری که سعی در خرابکاری در بازی دارد اجتناب کنند.

Among Us به سرعت تبدیل به یک بازی محبوب در بین استریمرها و یوتیوبرها شد، اما در بین گیمرهای معمولی نیز طرفداران زیادی پیدا کرد. گیم پلی ساده و در عین حال اعتیاد آور برای همه چیزهایی دارد. چه بخواهید فریبکار را فریب دهید یا فقط سعی کنید تمام وظایف را به پایان برسانید، متوجه خواهید شد که در میان ما گیر کرده اید.

جدول اطلاعات بازی Among Us

آخرین آپدیتچهارشنبه 20 بهمن 1400
رده سنی12+ سال
منبعمرکز دانلود
اندروید مورد نیازاندروید 4.1 و بالاتر
گوگل پلیGoogle Play
w t