مرکز دانلود

مرکز دانلود بازی ایران - دانلود بازی نسخه اصلی و مود شده

دانلود بازی Best Fiends

دیدگاه من مرکز دانلود فوریه 18, 2022

دانلود بازی Best Fiends نسخه بی نهایت برای اندروید - دانلود بازی بهترین شیاطین پول بی نهایت برای اندروید - دانلود Beast Friends اندروید هک

بازی Best Fiends یک بازی پازل برای دستگاه های iOS و اندروید است. هدف از این بازی این است که با تطبیق سه یا چند کاشی همرنگ، مسیری را برای Fiends باز کنید. بازی دارای بیش از 700 سطح است و هر پنجشنبه سطوح جدید اضافه می شود. این بازی نقدهای مثبتی دریافت کرده است و منتقدان گرافیک رنگارنگ، گیم پلی ساده و اعتیادآور بودن آن را تحسین می کنند. بازی Best Fiends رایگان است و خریدهای درون برنامه ای برای کسانی که می خواهند پیشرفت خود را سرعت بخشند در دسترس است.

دانلود بازی Best Fiends نسخه بی نهایت – بازی بهترین شیاطین پول بی نهایت برای اندروید

Best Fiends یک بازی پازل برای اندروید است که دانلود رایگان می باشد. هدف این بازی این است که مسیری را برای شیطان ها که موجودات کوچکی هستند که در جنگل زندگی می کنند، باز کند. شیاطین انواع مختلفی دارند و هر نوع توانایی منحصر به فرد خود را دارد. بازی با تطبیق سه یا چند شیطان از همان نوع انجام می شود. وقتی مسابقه ای ساخته می شود، شیاطین ناپدید می شوند و افراد جدید جای آنها را می گیرند. اگر نمی توانید یک مسابقه بسازید، می توانید شیاطین را طوری جابجا کنید که در موقعیت های مختلف قرار گیرند.

این بازی دارای پنج جهان است که هر کدام دارای مجموعه سطوح خاص خود هستند. با پیشرفت در سطوح، آنها سخت تر و سخت تر می شوند. شما باید از تمام مهارت های تطبیق خود برای شکست دادن سطوح سخت استفاده کنید.

جدول اطلاعات بازی Best Fiends

آخرین آپدیتچهارشنبه 20 بهمن 1400
رده سنی12+ سال
منبعمرکز دانلود
اندروید مورد نیازاندروید 4.1 و بالاتر
قیمت در گوگل پلیرایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

w t