مرکز دانلود

مرکز دانلود بازی ایران - دانلود بازی نسخه اصلی و مود شده

دانلود بازی Airships Conquer the Skies

دیدگاه من مرکز دانلود فوریه 10, 2022

دانلود بازی Airships Conquer the Skies برای کامپیوتر و لپ تاپ رایگان با لینک مستقیم مرکز دانلود Airships Conquer the Skies برای PC

در Airships: Conquer the Skies باید از تمام خلاقیت و مهارت خود برای طراحی و ساخت کشتی های هوایی ترسناک و وسایل نقلیه زمینی استفاده کنید تا در نبردهای هوایی عظیم به شما برتری دهید.

ساختن

وسایل نقلیه خود را با کنار هم قرار دادن مجموعه وسیعی از ماژول‌ها، انتخاب سلاح‌ها، انواع زره، ساختارها، تجهیزات و منابع در پیکربندی‌های تقریباً بی‌پایان بسازید تا به شما امکان می‌دهد حتی بر سرسخت‌ترین دشمنان پیروز شوید.

وسایل نقلیه بسیار دقیق هستند، مملو از ملوانانی که در حال انجام وظایف فردی خود هستند تا در مبارزه باقی بمانند. انتخاب طرح‌بندی وسایل نقلیه شما بسیار مهم است، فضای طراحی صنایع دستی مختلف و تاکتیک‌های تطبیق آن‌ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید ناوگان شما پیروز ظاهر می‌شود.

نبرد

هنگامی که وسایل نقلیه شما برای نبرد آماده شدند، دستورات سطح بالایی را به ناوگان کوچک خود می دهید، به ناوگان کوچک خود می روید، اوج می گیرید، رم می کنید و سوار دیگران می شوید تا در نبرد دست برتر را به دست آورید. کشتی ها و زمین کاملاً تخریب پذیر هستند: آنها می توانند آتش بگیرند، منفجر شوند، از هم جدا شوند و سقوط کنند، بنابراین شما باید تاکتیک های خود را عاقلانه انتخاب کنید.

شکار

با کراکن غول پیکر هوایی، ماشین های گوشت شکن، عنکبوت های سمی بزرگ، زنبورهای ساعت و غیره روبرو شوید. آنها را شکست دهید و پاداش بگیرید.

تسخیر

در سه حالت کاملاً متفاوت بازی کنید: ماموریت‌های سفارشی را بر عهده بگیرید (یا بسازید). ساختن یک امپراتوری قدرتمند در Conquest یا نابود کردن دوستان خود در مسابقات چند نفره به صورت آنلاین یا از طریق LAN.

OSWindows 7 or later
Processor1.8 Ghz+
Memory256 MB RAM
Graphics128 MB VRAM+
DirectXVersion 5
Storage1 GB available space

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

w t